Sunday, July 12, 2020 Register   Login   
 
Półkolonie 2015 rok
Zakończenie półkoloniiZakończenie półkolonii - Thursday, August 13, 2015

 

W środę, 12 sierpnia 2015 roku odbyło się uroczyste zakończenie półkolonii. Obecny był główny organizator letniego wypoczynku - pan Albert Dziura. Wszyscy uczestnicy półkolonii otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy. Kierownik półkolonii - pani Małgorzata Borycka podziękowała uczniom, ich rodzicom i opiekunom za aktywny w nich udział.

 

 read more ...

Pożegnalny piknikPożegnalny piknik - Wednesday, August 12, 2015

Na zakończenie półkolonii odbyl się pożegnalny piknik. Zorganizował go w Kalinie Rędziny pan Albert Dziura - organizator letniego wypoczynku we współpracy z panem Wiesławem Zdebem. Brali w nim udział wszyscy uczestnicy półkoloni, około 400 osób. Piknik odbywał się pod hasłem: "Z wieprzowiną za pan brat.". Dla dzieci, ich rodziców i pozostałych uczestników zorganizowano poczęstunek: pieczony prosiak, kiełbaski z grilla, bigos, napoje.
 read more ...

W Muzeum LotnictwaW Muzeum Lotnictwa - Tuesday, August 11, 2015

11 sierpnia 2015 roku uczestnicy półkolonii wybrali się na wycieczkę do Muzeum Lotnictwa Polskiego  w Krakowie. Po muzeum oprowadzał nas pan przewodnik, który ciekawie opowiedział o historii lotnictwa polskiego i światowego, pokazując wspaniałe eksponaty samolotów zgromadzone w muzeum.
 read more ...

W Ogrodzie DoświadczeńW Ogrodzie Doświadczeń - Tuesday, August 11, 2015

 

11 sierpnia 2015 roku uczestnicy półkolonii wzięli udział w wycieczce do Ogrodu Doświadczeń im. S. Lema w Krakowie. Umieszczono tu wiele urządzeń, dzięki którym można doświadczalnie przez zabawę poznać prawa fizyki. Pod kierunkiem przewodników dzieci samodzielnie przeprowadzały ciekawe doświadczenia z różnych działów fizyki.

 

 read more ...

Zajęcia w szkoleZajęcia w szkole - Monday, August 10, 2015


10 sierpnia koloniści spędzili w szkolee. W tym dniu odbyły się konkursy plastyczne oraz konkurs na zaprojektowanie najpiękniejszego stroju.

 read more ...

Na basenie w MiechowieNa basenie w Miechowie - Saturday, August 8, 2015


8 sierpnia 2015 roku uczestnicy półkolonii byli na basenie w Miechowie.

 read more ...

Na basenie w OlkuszuNa basenie w Olkuszu - Friday, August 7, 2015


W piątek, 7 sierpnia uczestnicy półkolonii miło spędzali czas na basenie w Olkuszu.

 read more ...

W InwałdzieW Inwałdzie - Thursday, August 6, 2015

W czwartek, 6 sierpnia wybraliśmy się na kolejną wakacyjną wycieczkę. Tym razem odwiedziliśmy Inwałd Park. Naszą podróż rozpoczęliśmy od Warowni. U wejścia do zamku przywitał nas ogromny smok. Potem uczestnicy wycieczki  odbyli ciekawe zajęcia edukacyjne w chacie garncarza, kowala, szewca, tkacza. Pozostały czas spędziliśmy w największej atrakcji Inwałdu - w Parku Miniatur.


Skorzystaliśmy też z wielu innych atrakcji znajdujących się w Lunaparku.

 read more ...

Półkolonie na sportowoPółkolonie na sportowo - Wednesday, August 5, 2015


W środę, 5 sierpnia półkoloniści spędzili czas w szkole na "sportowo". W tym dniu rozegrano mecz piłki nożnej,  odbylo się szereg zabaw i konkursów sportowych.

 read more ...

Safari wśród bizonówSafari wśród bizonów - Tuesday, August 4, 2015


4 sierpnia 2015 roku półkoloniści byli na wycieczce w Kurozwękach. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od przejazdu „wozem westernowym” do zagrody z bizonami. Z bliskiej odległości zobaczyliśmy stado bizonów. Przewodnk przekazał nam wiele informacji i ciekawostek o bizonach i historii ich przyjazdu do Polski. Zwiedziliśmy także mini Zoo, przeżyliśmy niesamowitą przygodę w labiryncie kukurydzy.

 

 read more ...

Rozpoczęły się półkolonieRozpoczęły się półkolonie - Saturday, August 1, 2015

 

W poniedziałek, 3 sierpnia 2015 roku rozpoczęły się w naszej szkole półkolonie. Pierwszego dnia spotkaliśmy sie przed budynkiem Szkoły Podstawowej w Antolce o godzinie 9.50, a już o godzinie 10.00 wyruszyliśmy do multikina do Krakowa. Tu, jedna grupa obejrzała flm "Koko Smoko", a druga grupa - film "Avengers".
 read more ...

 Print   
Copyright 2007 by SP Antolka   |  Privacy Statement  |  Terms Of Use