4 lipca 2020 Rejestruj   Zaloguj   
 
Sukcesy w roku szkolnym 2013/2014
Sukcesy w Powiatowym Konkursie o Janie Pawle IISukcesy w Powiatowym Konkursie o Janie Pawle II - 28 maja 2014


Nasi uczniowie odnieśli sukces w Powiatowym Konkursie  Wiedzy o Janie Pawle II, który był zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Książu Małym. W konkursie brali udział uczniowie z ze  Szkół Podstawowych w Miechowie (nr 1 i nr 2),  Antolki, Książa Wielkiego, Przybysławic i Książa Małego. W konkursie literackim I miejsce zajęła Natalia Kiwacka z klasy V, a Milena Strój z kl. VI i Kamila Manterys z kl. III zostały wyróżnione. W konkursie plastycznym Kamila Manterys i Kasia Wiśniewska zajęły II miejsce. W konkursie wiedzy Katarzyna Wilk została wyróżniona.

 więcej ...

Szkoła uzyskała tytuł Szkoła uzyskała tytuł "Szkoła w ruchu" - 25 maja 2014


Ministerstwo Edukacji Narodowej przyznało naszej szkole tytuł "Szkoła w ruchu". Cieszymy się, że nasze osiągnięcia w ramach akcji "Ćwiczyć każdy może", zostały pozytywnie zweryfikowane przez MEN i jako jedna z 4455 szkół w Polsce biorących udział w akcji otrzymaliśmy ten zaszczytny tytuł.
Gratulujemy uczniom i nauczycielom, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

 więcej ...

Sukcesy w XIII Biegu SienkiewiczowskimSukcesy w XIII Biegu Sienkiewiczowskim - 16 maja 2014

 
Uczniowie naszej szkoły odnieśli sukces w XIII Biegu Sienkiewiczowskim, który odbył się w Miechowie. Więło w nim udział 137 uczestników z 5 szkół. W kategorii klas IV Hałat Aleksandra zajęła 1 miejsce, Nowak Izabela - 2 miejsce. W kateggorii klas V:  Wachowicz Wiktor zajął 2 miejsce, Kustosz Izabela - 3 miejsce. W kategorii uczniow klas VI Otfinowski Mateusz zajął 1 miejsce, a Nowak Paweł - 2 miejsce. Uczniów przygotowywała pani Bożena Broda.

 więcej ...

II i III miejsce w powiecie w konkursie ekologicznymII i III miejsce w powiecie w konkursie ekologicznym - 30 kwietnia 2014

29 kwietnia 2014 roku w Szkole Podstawowej Nr 2 w Miechowie odbyło się rozdanie nagród i podsumowanie powiatowego konkursu pt. ,,Zdrowe lasy dla życia". W konkursie  wiedzy wzięło udział 80 uczniów z 12 szkół powiatu miechowskiego. Nasi uczniowie zdobyli narody i zostali wyróżnieni. W konkursie wiedzy uczeń klasy II – Miłosz Romanowski zajął II miejsce, a w konkursie plastycznym Izabela Oczkowicz, także z klasy II zajęła III miejsce. Uczniów przygotowywała pani Małgorzata Kusarek. Gratulujemy.
 więcej ...

I miejsce w Gminnym Konkursie Języka AngielskiegoI miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego - 29 kwietnia 2014


Uczeń klasy III - Mateusz Miś zajął III miejsce w konkursie wiedzy w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii uczniów klas II-III. Ucznia przygotowywała pani Agata Zegan. Gratulujemy.

 więcej ...

III miejsce w powiatowym konkursie wielkanocnymIII miejsce w powiatowym konkursie wielkanocnym - 28 kwietnia 2014

Uczennica klasy I - Emilka Koszewska zajęła III miejsce w powiatowym konkursie "Wielkanoc w sztuce ludowej i malarskiej" w kategorii "stroiki wielkanocne" przeprowadzonym przez Centrum Kultury i Sportu w Miechowie. Gratulujey.
 więcej ...

I i II miejsce w powiecie w konkursie plastycznymI i II miejsce w powiecie w konkursie plastycznym - 16 kwietnia 2014
Został rozstrzygnięty etap powiatowy IV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci - "Bezpiecznie na wsi - nie zbliżaj się zuchu do maszyny w ruchu!" zorganizowanego przez KRUS. Nasi uczniowie osiągnęli w tym konkursie sukcesy. Emilka Koszewska z klasy I zajęła I miejsce w powiecie, a Daniel Kustosz z klasy II – II miejsce w powiecie. Uczniów przygotowywały do konkursu panie: Małgorzata Kusarek i Aneta Stępień. Przed nami etap wojewódzki i ogólnopolski. Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych etapach.
 więcej ...

I miejsce w gminie i III miejsce w powiecie w Turnieju BRDI miejsce w gminie i III miejsce w powiecie w Turnieju BRD - 11 kwietnia 2014

10 kwietnia 2014 roku nasi uczniowie: Katarzyna Wilk, Izabela Kustosz, Wiktor Wachowicz i Dominik Beneś oraz zawodniczka rezerwowa - Katarzyna Nowak brali udział w Turnieju BRD (Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym).  Do turnieju stanęło 13 szkół z powiatu miechowskiego.  Nasi uczniowie odnieśli w tym konkursie sukces. Zdobyli I miejsce w gminie i III miejsce w powiecie. Uczniów przygotowywała pani Ewa Doniec. Gratulujemy uczniom i pani Ewie Doniec.
 więcej ...

6 finalistów konkursu informatycznego6 finalistów konkursu informatycznego - 28 marca 2014

Sześciu uczniów zostało finalistami konkursu informatycznego. 28 marca 2014 r. uczniowi ci: Dominik Beneś, Mateusz Hencel, Izabela Kustosz, Katarzyna Nowak, Mateusz Otfinowski, Rafał Zapart  wzięli udział w wojewódzkim etapie konkursu informatycznego Baltie 2014. Uczniów przygotowywala pani Grażyna Łyek.

 

 więcej ...

1 finalista Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego1 finalista Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego - 28 marca 2014


Uczeń klasy VI, Wojciech Galon został finalistą Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Krakowie. Eliminacje wojewódzkie odbyły się 5 marca. W konkursie wzięło udział 195 uczniów. Ucznia przygotowywała pani Krystyna Jedynak.

 

 więcej ...

III miejsce w powiecie w konkursie piosenkiIII miejsce w powiecie w konkursie piosenki - 25 marca 2014

Nasze uczennice: Milena Strój i Julia Kucharska zajęły III miejsce w Międzyszkolnym Kokursie Piosenki Ekologicznej, a Izabela Nowak z klasy IV zdobyła w tym konkursie wyrożnienie. Konkurs był organizowany przez Szkołę Podstawową Nr 1 w Miechowie. Uczennice przygotowywała pani Ewa Doniec.
 więcej ...

11 uczniów w powiatowym konkursie informatycznym11 uczniów w powiatowym konkursie informatycznym - 17 marca 2014

 
11 uczniów klasy V i VI wzięło udział w etapie powiatowym konkursu Baltie 2014. Spośród nich najlepiej zadania wykonał Mateusz Otfinowski z klasy VI, ktory reprezentować będzie naszą szkołę w etapie wojewódzkim. Oprócz niego do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się  28 III w Sieciechowicach, zakwalifikowali się: Izabela Kustosz, Katarzyna Nowak, Rafał Zapart, Dominik Beneś, Mateusz Hencel.Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Uczniów przygotowywała pani Grażyna Łysek.

 więcej ...

XIII miejsce w województwie w konkursie XIII miejsce w województwie w konkursie "Odblkowa szkoła" - 21 października 2013

 

IV Edycja Małopolskigo Konkursu "Odblaskowa szkoła" została rozstrzygnięta. Komisja konkursowa oceniła 254 szkoły województwa małopolskiego uczestniczące w konkursie. Nasza szkoła zajęła XIII miejsce. Koordynatorem konursu była pani Elżbieta Szopa.
 więcej ...

5 uczniów w wojewódzkich zawodach indywiduanych biegów przełajowych5 uczniów w wojewódzkich zawodach indywiduanych biegów przełajowych - 10 października 2013


5 uczniów reprezentowało naszą szkołę w wojewódzkich inywidualnych biegach przełajowych:  Hałat Aleksandra i Nowak Izabela, z kl. V: Wachowicz Wiktor i Tkaczewska Karolina, z kl. VI: Otfinowski Mateusz. Zawody odbyły się 10.10.2013 roku w NOWYM TARGU. Uczniów trenowała pani Bożena Broda.

 
 więcej ...

9 uczniów w powiatowych indywidualnych biegach przełajowych9 uczniów w powiatowych indywidualnych biegach przełajowych - 4 października 2013

9 uczniow naszej szkoły zakwalifikowao sę do powiatowych indywidualnych biegów przełajowych. Uczniowie zajęli w tych biegach dobre miejsca w swoich grupach wiekowych: Aleksandra Hałat - I miejsce, Wachowicz Wiktor - II miejsce, Karolina Tkaczewska - I miejsce, Nowak Izabela - V miejsce i Mateusz Otfinowski - VI miejsce. Wszyscy ci uczniowie zakwalifikowali się do zawodów wojewodzkich. Zawody powiatowe odbyły się 4.10.2013 r. w MIECHOWIE . Uczniów trenowała pani Bożena Broda.
 więcej ...

 Drukuj   
Copyright 2007 by SP Antolka   |  Zasady zachowania prywatności  |  Zasady użytkowania