Sunday, July 12, 2020 Register   Login   
 
Przedszkole w roku szkolnym 2015/2016
Wycieczka do Giebułtowa i Książa WielkiegoWycieczka do Giebułtowa i Książa Wielkiego - Wednesday, April 6, 2016


W środę 6 kwietnia 2016 roku dzieciaki z naszego przedszkola wyruszyły na wycieczkę do Giebułtowa i Książa Wielkiego. W Giebułtowie mogliśmy popatrzeć na rzekę Nidzicę a w Książu Wielkim na stawy położone blisko Zamku na Mirowie. Tam też odbył się krótki piknik, po którym wróciliśmy do przedszkola.

 read more ...

Warsztaty wielkanocneWarsztaty wielkanocne - Friday, March 18, 2016

 
W piątek 18 marca 2016 roku w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty plastyczne o tematyce wielkanocnej, w których udział wzięli rodzice przedszkolaków. Wspólnie z dziećmi rodzice wykonywali ozdoby wielkanocne z różnych materiałów. Prace wykonane podczas warsztatów ozdobiły przedszkole oraz domy naszych podopiecznych.

 read more ...

W Domu KombatantaW Domu Kombatanta - Wednesday, February 17, 2016

17 lutego 2016 roku Przedszkolaki z naszego Punktu Przedszkolnego odwiedziły DOM KOMBATANTA w Miechowie. Dzieci ponownie zaprezentowały przedstawienie pt.: „Śnieżka i siedmiu krasnoludków” przed szerokim gronem podopiecznych placówki. Dzieciaki zaskoczyły wszystkich swoją odwagą i talentem aktorskim.
 read more ...

Dzień Babci i DziadziusiaDzień Babci i Dziadziusia - Friday, February 12, 2016

W piątek 12 lutego w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadziusia. Przedszkolaki przedstawiły część artystyczną pt.: "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków", wręczyły swoim gościom upominki i zaśpiewały tradycyjne "100 lat". W podziękowaniu za występ i gościnę dzieci otrzymały łakocie od swoich Babć i i Dziadziusiów. Dzięki niezawodnym rodzicom całe spotkanie umilił poczęstunek wraz z pięknym tortem dla specjalnych gości z okazji ich święta.

 

 read more ...

Spotkanie z organistą - tatą DariiSpotkanie z organistą - tatą Darii - Tuesday, February 9, 2016

9 lutego 2016 roku przedszkolaki z naszego Punktu Przedszkolnego udały się do Kościoła w Antolce. Tata Darii - pan Andrzej Gniewek jest otganistą i pokazał nam Kościół i opowiedział kilka ciekawostek z nim związanych. Dzieci zwiedziły także chór- miejsce, w którym Pan Andrzej gra i śpiewa podczas nabożeństwa.Mogły one zagrać na instrumencie kościelnym według wskazówek pana organisty. Na koniec spotkania każdy przedszkolak otrzymał Dyplom za samodzielne wykonanie gamy C-dur.
 read more ...

Zajęcia z ratownikiem - mamą AsiZajęcia z ratownikiem - mamą Asi - Thursday, February 4, 2016


4 lutego 2016 roku odwiedził nas w naszym przedszkolu wyjątkowy gość. Była to Pani Ania Stempińska- Mama Joasi uczęszczającej do klasy „0”. Pani Ania opowiadała nam o swojej pracy, czyli pracy RATOWNIKA MEDYCZNEGO. W spotkaniu uczestniczyły dzieci z Punktu Przedszkolnego oraz dzieci z klasy „0” wraz z Paniami.

 read more ...

Wycieczka do MiechowaWycieczka do Miechowa - Saturday, January 23, 2016


W sobotę 23 stycznia 2016 roku  odbyła się wycieczka do Miechowa. Dzieci z naszego przedszkola obejrzały z zaciekawieniem seans bajkowy w kinie "Gryf" oraz spędziły miło czas w bawialni "Mililandia". Towarzyszyli nam rodzice i starsze rodzeństwo.

 

 read more ...

Zabawa choinkowaZabawa choinkowa - Friday, January 15, 2016

W piątek 15 stycznia 2016 roku odbyła się w naszym przedszkolu odbyła się Zabawa Choinkowa. Dzieci bawiły się w Podchody zakończone słodkim skarbem oraz inne zabawy w miłej atmosferze. Dzięki niezastąpionym rodzicom mogły także cieszyć się ulubionymi łakociami. To miłe wydarzenie zakończyło pierwszy semestr zajęć rozpoczynając Ferie Zimowe.

 

 
 read more ...

WigiliaWigilia - Wednesday, December 23, 2015


Podczas ostatniego dnia zajęć przed przerwą świąteczną w naszym przedszkolu odbyła się Wigilia. Dzięki zaangażowaniu niezastąpionych rodziców Przedszkolaki mogli cieszyć się uroczystością we wspólnym gronie wraz ze swoimi Paniami oraz Panią Dyrektor Małgorzatą Borycką. Pozostały czas zajęć upłynął w świątecznej, miłej atmosferze, kolędowaniu i słuchaniu fragmentów Pisma Świętego dla Najmłodszych.

 read more ...

Wizyta MikołajaWizyta Mikołaja - Friday, December 4, 2015

4 grudnia 2015 roku do dzieci z punktu przedszkolnego zawitał niezwykły gość. Był to Święty Mikołaj, który przybył w asyście myśliwych z Koła  Łowieckiego "Mirów" z pełnym workiem prezentów. Mikołaj przypomniał dzieciom, że w czasie zimy należy opiekować się leśnymi zwierzętami i ptakami.  Dzieci obiecały zawiesić w swoich ogrodach karmniki i dokarmiać ptaki. Potem gość rozdał każdemu dziecku  aż dwa prezenty. .
 read more ...

Rok 2012/2013 - Thursday, February 28, 2013
Rok szkolny 2012/2013
 read more ...

MikołajMikołaj - Saturday, December 8, 2012


6 grudnia dzieci z przedszkola odwiedził niezwykły gość - w czerwonym stroju z długą siwą brodą i z wielkim workiem pełnym prezentów. Dzieci od razu rozpoznały w nim świętego Mikołaja.  Gość rozdał dzieciom podarunki a potem wszyscy bawili się przy muzyce.

 read more ...

Andrzejkowe wróżbyAndrzejkowe wróżby - Friday, November 30, 2012


30 listopada 2012 roku w przedszkolu zorganizowano andrzejki. W pięknie przystrojonej sali odbywały się wróżby i zabawy.  Dzieciom wróżyły wróżki - starsze koleżanki z klasy VI.  Były także tańce oraz smaczny poczęstunek przygotowany przez rodziców.

 read more ...

Spotkanie z mamą policjantkąSpotkanie z mamą policjantką - Saturday, October 20, 2012


W przedszkolu gościła mama Michalinki Warchali, panią Iwonę, która pracuje jako policjantka. Pani Iwona przeprowadziła pogadankę na temat zachowania się przy przechodzeniu przez przejścia dla pieszych, chodzeniu wzdłuż jezdni. Ostrzegała dzieci przed rozmowami z nieznajomymi . Na koniec przedszkolaki miały okazję dokładnie obejrzeć strój policjantki, a także różne akcesoria policyjne.

 read more ...

Odblaskowe przedszkoleOdblaskowe przedszkole - Monday, October 15, 2012


Na zajęciach w przedszkolu dzieci uczyły się jak bezpiecznie poruszać się po drodze. Potem razem z panią strażnik ćwiczyły przechodzenie przez jezdnię.

 read more ...

Dzień NauczycielaDzień Nauczyciela - Sunday, October 14, 2012


"Dzień Edukacji Narodowej" był pierwszą w tym roku szkolnym okazją, aby przedszkolaki odwiedziły dużą szkołę. Dzieci zaprezentowały krótkie wierszyki, a także obdarowały wszystkich pracowników szkoły słodkościami. Póżniej w roli widzów podziwiali występy starszych kolegów i koleżanek.

 read more ...

Rok szkolny 2011-2012 - Saturday, September 1, 2012


Rok szkolny 2011 - 2012

 read more ...

Dzień Mamy i TatyDzień Mamy i Taty - Saturday, May 26, 2012


25 maja 2012 roku przedszkolaczki gościły w punkcie przedszkolnym swoich rodziców. Z okazji Dnia Mamy i Taty przygotowały okolicznościowy program artystyczny.

 read more ...

Przedszkolaki witają wiosnęPrzedszkolaki witają wiosnę - Wednesday, March 21, 2012


21 marca 2012 roku przedszkolaki powitały wiosnę. Najpierw, w przedszkolu, opowiadały o wiośnie i jej oznakach, a potem na boisku szkolnym rozprawiły się z kukłami Marzannami - symbolami zimy.

 read more ...

Przedszkolaki dla PańPrzedszkolaki dla Pań - Saturday, March 10, 2012


8 marca 2012 roku przedszkolaki wystapiły na szkolnej akademii z okazji Dnia Kobiet. Deklamowały wiersze, śpiewały piosenki, złożyły paniom życzenia i wręczyły przepiękne różyczki wykonane samodzielnie. Dziewczynki zaprezentowały się zebranym w przepięknych strojach.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

 read more ...

Zabawa noworocznaZabawa noworoczna - Sunday, February 19, 2012


11 lutego 2012 roku przedszkolaki uczestniczyły w zabawie noworocznej. Z zainteresowaniem obejrzały występy artystyczne swoich starszych kolegów, a potem bawiły się wspólnie z wychowawczyniami. W zabawie uczestniczyli także rodzice, którzy dla swoich pociech zorganizowali słodki poczęstunek.

 read more ...

Pan kotek byl choryPan kotek byl chory - Monday, January 30, 2012


Przedszkolaki obejrzały przedstawienie w wykonaniu swoich straszych kolegów o szkodliwości palenia tytoniu. Dowiedziały się, dlaczego "Pan kotek był chory" i co zrobić, aby długo zachować zdrowie.

 read more ...

Dzień Babci i DziadkaDzień Babci i Dziadka - Saturday, January 21, 2012


Żyj nam Babciu lat ze dwieście, boś najlepsza w całym mieście.
Gdy za bardzo rozrabiamy pod twe skrzydła uciekamy.
Ty nas zawsze wytłumaczysz, wszystkie błędy nam wybaczysz.
Bądź więc zdrowa uśmiechnięta - tego życzą Ci wnuczęta

 read more ...

Wigilia w przedszkoluWigilia w przedszkolu - Thursday, December 29, 2011


22 grudnia 2011 roku w przedszkolu urządzono wigilię. Z pomocą ruszyli niezawodni rodzice, którzy przygotowali rózne wigilijne smakołyki. Tego dnia zajęcia odbywały się w pięknie przystrojonej sali, z choinką, szopką. Dzieci łamały się opłatkiem, składały sobie życzenia i poznały wiele tradycji związanych ze Świętem Bożego Narodzenia.

 read more ...

Wizyta św. MikołajaWizyta św. Mikołaja - Tuesday, December 6, 2011


6 grudnia 2011 roku święty Mikołaj odwiedził dzieci z punktu przedszkolnego. Przyniósł ze sobą ogromny worek pełen prezentów, które rozdał wszystkim dzieciom. Przedszkolaki przywitały gościa wierszykami i piosenkami, a potem zaprosiły Mikołaja do wspólnej zabawy.

 read more ...

Andrzejki w przedszkoluAndrzejki w przedszkolu - Sunday, November 27, 2011


25 listopada 2011 roku w przedszkolu zostały zorganizowane "Andrzejki". Do przedszkola zawitały wróżki, które przepowiadały dzieciom przyszłość. Oprócz wróżb były także zabawy przy muzyce oraz poczęstunek przygotowany przez rodziców. W zabawach i wróżbach wzięły także udział mamy naszych przedszkolaków.

 

 read more ...

Pierwsze występyPierwsze występy - Friday, October 14, 2011


14 października 2011 roku przedszkolaki po raz pierwszy wystąpiły przed szeroką publicznością podczas uroczystej akademii z okazji Dnia Nauczyciela. Program artystyczny obejrzeli rodzice, nauczyciele oraz uczniowie szkoły podstawowowej. Dzieci pięknie i bez tremy śpiewały piosenki i deklamowały wiersze. Nastepnie wręczyły wszystkim nauczycielom szkoły samodzielnie zrobione laurki z życzeniami.

 read more ...

Ćwiczenia na jezdniĆwiczenia na jezdni - Saturday, September 24, 2011


We wrześniu, podczas pierwszych zajęć w przedszkolu, dzieci uczyły się, jak bezpiecznie korzystać z jezdni. Ćwiczenia prowadziły wychowawczynie wraz ze strażnikiem szkoły. Dzieci zapamiętały, że nie wolno im przebywać na jezdni bez opieki dorosłych i że należy nosić elementy odblaskowe.

 

 read more ...

Rozpoczęcie roku szkolnegoRozpoczęcie roku szkolnego - Friday, September 2, 2011


1 września 2011 roku punkt przedszkolny ropoczął pracę. Na uroczyste ropzpoczęcie roku szkolnego, które miało miejsce w budynku szkoły podstawowej przybyły dzieci wraz ze swoimi rodzicami.  W tym roku szkolnym do punktu przedszkolnego będzie uczęsczać 25 dzieci w wieku od 3 do 5 lat. Wszystkie zajęcia będa sfinansowane ze środków Unii Europejskiej.

 read more ...

Przed nowym rokiem szkolnymPrzed nowym rokiem szkolnym - Thursday, September 1, 2011


W czasie wakcji trwały prace remontowe w punkcie przedszkolnym. Po trzyletnim okresie działalności przedszkola przyszedł czas na remonty. Tym bardziej, że projekt "Kuźnia przyszłości" (współfinansowany ze środków Unii Europejskiej) zakończył się w 30 czerwca 20011 roku i z dniem 1 września 2011 roku miał się ropocząć nowy projekt współfinnsowany ze środków unijnych - "Uczy, bawi, wychowuje".

 read more ...

 Print   
Copyright 2007 by SP Antolka   |  Privacy Statement  |  Terms Of Use