Saturday, July 4, 2020 Register   Login   
 
Kabecjanie i Smok Mądragon dają radę
Badanie wzrokuBadanie wzroku - Tuesday, November 20, 2012


W ramach realizacji programu profilaktycznego “Smok Mądragon daje radę, jak bezpiecznym być na co dzień” 20 listopada bieżącego roku uczniowie klasy I mieli zorganizowane przez wychowawczynię klasy, M. Kusarek spotkanie z panią pielęgniarką, Agatą Orlicką. Celem tego spotkania było badanie wzroku.

 read more ...

Smok Mądragon w akcjiSmok Mądragon w akcji - Saturday, November 3, 2012


Uczniowie klasy I biorą udział w realizacji  projektu profilaktycznego “Smok Mądragon daje radę jak bezpiecznym być na co dzień”, którego  głównym celem jest wzrost bezpieczeństwa dzieci w sytuacjach codziennych. Program jest adresowany  do dzieci, dlatego został przygotowany w konwencji bajkowo- fantastycznej.

 read more ...

Smok Mądragon daje radę - Monday, September 10, 2012


Smok Mądragon daje radę

 read more ...

"Mój przyjaciel Policjant" - Tuesday, May 8, 2012


,,Mój przyjaciel Policjant”- to kolejny temat zajęć uczniów klas I-III w SP Antolka w ramach realizacji projektu  - Kabecjanie dają radę. Gośćmi specjalnymi byli przedstawiciele policji: Wydział Ruchu Drogowego  mł. asp. R. Ziętek i  asp. S. Kwiecień  oraz Wydział Prewencji mł. asp. E. Kądziołka.  

 read more ...

Pierwsze zajęciaPierwsze zajęcia - Thursday, March 22, 2012


Uczniowie klas I- III Szkoły Podstawowej w Antolce od marca 2012 roku realizują projekt pod patronatem Stowarzyszenia Laboratorium Troski - “Kabecjanie dają radę” czyli, jak być bezpiecznym na co dzień. Koordynatorem działań jest Elżbieta Szopa. Głównymi celami  projektu jest zapoznanie uczniów z zasadami bezpieczeństwa. Na pierwszych zajęciach uczniowie poznali bohaterów projektu, którymi są mali kosmici- Kabecjanie.

 read more ...

 Print   
Copyright 2007 by SP Antolka   |  Privacy Statement  |  Terms Of Use