24 października 2017 Rejestruj   Zaloguj   
 
Zajęcia pozalekcyjne w rolku szkolnym 2010/2011

Rok szkolny 2010/2011
 

L.p.

Nawa zajęć pozalekcyjnych

Termin

Prowadzący

Uczestnicy

1.

Kółko matematyczne

wtorek

M.Borycka

klasa VI

2.

Kółko ekologiczne

wtorek

K. Jedynak

klasa V

3.

Kółko informatyczne

wtorek

G. Łysek

klasa IV

 Zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów
finansowane przez Unię Europejską w ramach projektu "Dajmy sobie szansę"

L.p.

Nazwa zajęć pozalekcyjnych

Termin

Prowadzący

Uczestnicy

1.

J. angielski (I grupa)

poniedziałek

M. Bączaj

kl. I

2.

J. angielski (II grupa) 

piątek

M. Bączaj

kl. II, III

3.

J. angielski (III grupa)

piątek

M. Bączaj

Kl. IV

4.

J. angielski (IV grupa)

poniedziałek

M. Bączaj

Kl. V

 5.

Zajęcia informatyczne (I grupa)

piątek

G. Łysek 

kl. I 

 6.

Zajęcia informatyczne (II grupa) 

poniedziałek 

G. Łysek 

kl. II, III 

 7.

Zajęcia informatyczne (III grupa) 

poniedziałek 

G. Łysek 

kl. IV 

 8.

Zajęcia informatyczne (IV grupa) 

piątek 

G. Łysek 

kl. V, VI

 9.

Kółko teatralne (I grupa) 

 środa

E. Szopa 

kl. I-III 

 10.

Kółko teatralne (II grupa) 

 czwartek

E. Szopa 

kl. IV-VI 

 11.

Warsztaty dziennikarskie

 czwartek

G. Łysek 

kl. IV-VI 

 Zajęcia wyrównawcze i specjalistyczne
finansowane przez Unię Europejską w ramach projektu "Dajmy sobie szansę" - odbywaja się do 31 grudnia 2011 roku

l.p.

Nazwa zajęć pozalekcyjnych

Termin

Prowadzący

Uczestnicy

1. Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego (I grupa) czwartek G. Łysek kl. IV-V
2. Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego (II grupa) piątek G. Łysek Kl. V - VI
3. Zajęcia wyrównawcze z matematyki (I grupa) poniedziałek M. Borycka kl. IV
4. Zajęcia wyrównawcze z matematyki (II grupa) piatek M. Borycka kl. VI
5. Zajęcia wyrównawcze dla kl. I środa E. Szopa kl. I
6. Zajęcia wyrównawcze dla kl. II środa A. Stępień kl. II
7. Zajęcia wyrównawcze dla kl. III środa M. Kusarek kl. III
8. Zajęcia logopedyczne poniedziałek A. Kopeć kl. I-III
9. Gimnastyka korekcyjna (I grupa) środa B. Broda kl. I-III
10. Gimnastyka korekcyjna (II grupa) środa B. Broda kl. IV-VI

 

 Drukuj   
Copyright 2007 by SP Antolka   |  Zasady zachowania prywatności  |  Zasady użytkowania