12 lipca 2020 Rejestruj   Zaloguj   
 
Rok szkolny 2010/2011
Zakończenie roku szkolnegoZakończenie roku szkolnego - 22 czerwca 2011

22 czerwca 2011 roku uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2010/2011. Na uroczystości obecni byli rodzice uczniów i zaproszeni goście: proboszcz tutejszej parafii -  ksiądz kanonik Wiesław Hart orza Przewodniczący Rady Gminy przy Urzędzie Gminy w Ksiązu Wielkim - pan Henryk Huma. Główną częscią uroczystości było pożegnanie uczniów klasy VI.
 więcej ...

Test trzecioklasistyTest trzecioklasisty - 17 maja 2011

 

17 maja 2011 roku trzecioklasiści pisali ogólnopolski sprawdzian. Test był przygotowany przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. W naszej szkole sprawdzian pisało 11 uczniów. Teraz czekamy na wyniki.
 więcej ...

Akademia z okazji Święta 3-MajaAkademia z okazji Święta 3-Maja - 4 maja 2011

 

Z okazji Święta 3-go Maja uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem pani Grażyny Łysek przygotowali uroczystą akademię.
 więcej ...

Gminne uroczystości z okazji 3-MajaGminne uroczystości z okazji 3-Maja - 3 maja 2011

 

3 maja 2011 roku Poczet Sztandarowy naszej szkoły uczestniczył w gminnych obchodach Święta 3-go Maja, które w tym roku odbyły się w Książu Małym. Delegacja szkoły w składzie: Izabella Chyzy, Karolina Hałat i Karol Wolka oraz opiekunowie: pani Elżbieta Szopa i pani Małgorzata Borycka wzięła udział we Mszy Świętej oraz w poświęceniu odnowionej figurki Świętego Floriana.
 więcej ...

Dzień ZiemiDzień Ziemi - 29 kwietnia 2011

29 kwietnia 2011 roku w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi. W tym roku  uroczystości związane ze świętem Ziemi zorganizowaliśmy wspólnie z Kołem Łowieckim "Leśnik" Kraków. O godzinie 9.00 odbył się finał międzyszkolnego konkursu ekologiczno - przyrodniczego. Brało w nim udział 16 uczniów. Potem, o godzinie 11.00 odbyła się uroczysta akademia, po której uczniowie wraz z wychowawcami sprzatali teren wokół szkoły.
 więcej ...

Wielkanocny apelWielkanocny apel - 20 kwietnia 2011

 

20 kwietnia 2011 roku w szkole odbył się apel z okazji Świąt Wielkanocnych przygotowany przez panią katechetkę. Wystąpili także uczniowie oddziału przedszkolnego. W każdej klasie uczniowie przygotowali wielkanocne stoły, na których  znalazły się wielkanocne przysmaki: jajka, babki, cukrowe baranki, kurczaki i zajączki. Dzieci dzieliły się z nauczycielami jajkiem, składali sobie życzenia.
 więcej ...

Dzień ZdrowiaDzień Zdrowia - 16 kwietnia 2011

 

Światowy Dzień Zdrowia obchodzony jest 7 kwietnia. Dzień ten obchodzony jest od 1950 roku. Z tej okazji członkowie Szkolnego Koła PCK przygotowali przedstawienie, w którym w humorystyczny sposób udzielili kilku rad jak dbać o zdrowie.
 więcej ...

Artykuł w Artykuł w "Łowcu polskim" - 7 kwietnia 2011

 

W kwietniu ukazał się artykul w "Łowcu Polskim" o działaniach naszej szkoły na rzecz konkursu "Ożywić pola - rok sarny. Zachęcamy do jego przeczytania.
 więcej ...

Realizujemy zadania konkursu Realizujemy zadania konkursu "Ożywić pola" - 30 marca 2011

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w konkursie "Ożywić pola". W tym roku konkurs przebiega pod hasłem - "Rok sarny". Zadania konkursowe realizujemy od początku roku szkolnego. Szczegółowo o naszych działaniach piszemy w zakładce "Konkursy". Zapraszamy.
 więcej ...

Pożegnaliśmy zimęPożegnaliśmy zimę - 24 marca 2011

22 marca 2011 roku uczniowie naszej szkoły uroczyście pożegnali zimę. Dzieci z klas 0-III oraz przedszkolaki spaliły na boisku szkolnym symbole zimy - kukły Marzanny. Teraz już zima do nas nie wróci.
 więcej ...

Piosenka na powitanie wiosnyPiosenka na powitanie wiosny - 23 marca 2011

 

Wreszczie mamy wiosnę. Raz na zawsze rozprawiliśmy się z zimą paląc kukły Marzanny. Na powitanie wiosny proponujemy piosenkę.
 więcej ...

Owoce w szkoleOwoce w szkole - 15 marca 2011

W naszej szkole realizujemy program "Owoce w szkole" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej. O działaniach w ramach programu czytaj w zakładce "Programy EFS".
 więcej ...

Dzień KobietDzień Kobiet - 8 marca 2011

8 marca 2011 roku, z okazji Dnia Kobiet, w szkole odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez Samorząd Uczniowski. Z programem artystycznym wystąpiły przedszkolaki, dzieci z oddziału przedszkolnego i kółko teatralne, ktorego działalność jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej.
 więcej ...

Konkurs tańcaKonkurs tańca - 1 marca 2011

 

19 lutego 2011 roku naszi uczniowie brali udział w konkursie tańca, który odbył się w  gimnazjum w Miechowie. Wszyscy uczestniczy otrzymali dyplomy uczestnictwa oraz puchar dla szkoły. Wyróżnienie zdobyły Aleksandra Kwiecień i Klaudia Oczkowicz. Gratulujemy.
 więcej ...

Ruszyły owoce w szkoleRuszyły owoce w szkole - 1 marca 2011

Od 22 lutego 2011 roku uczniowie klas I-III biorą udział w programie współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej “Owoce w szkole”.Każde dziecko uczestniczące w programie będzie otrzymywać jednorazowo porcję składającą się z owoców i warzyw.
 więcej ...

WalentynkiWalentynki - 14 lutego 2011

Walentynki w naszej szkole obchodziliśmy uroczyście. Samorząd Uczniowski zorganizował "Walentynkową pocztę". Do specjalnie przygotowanych skrzynek każdy uczeń mógł wrzucić "walentynkę" dla wybranej osoby. Walentynkowe kartki i upominki rozdawane były na szkolnym apelu.
 więcej ...

Choinka NoworocznaChoinka Noworoczna - 31 stycznia 2011

29 stycznia 2011 roku w naszej szkole odbyła się Choinka Noworoczna. Uczniowie przygotowali 3 przedstawienia: "Baśń o dwunastu miesiącach", "Opowieść wigilijną" i "Kolędników".

 

 

 więcej ...

Harmonogram ferii zimowychHarmonogram ferii zimowych - 30 stycznia 2011

W czasie ferii zimowych w szkole organizowane będą różnorodne zajęcia. Każdy uczeń z pewnością z bogatej ofery znajdzie coś dla siebie. Dalej zamieszczamy harmonogram ferii.
 więcej ...

WigiliaWigilia - 22 grudnia 2010

Przed Świętami Bożego Narodzenia obchodziliśmy szkolną wigilię. Z pomocą rodziców w każdej klasie przygotowano wigilijny stół, na którym znalazło się wiele tradycyjnych potraw. W tym dniu odbyły się też szkolne jasełka
 więcej ...

MikołajMikołaj - 6 grudnia 2010

6 grudnia 2010 roku do naszej szkoły zawitał Święty Mikołaj. Wszystkim grzecznym dzieciom przyniósł prezenty.
 więcej ...

AndrzejkiAndrzejki - 27 listopada 2010

27 listopada 2010 roku w szkole odbyła się zabawa andrzejkowa. Były wrózby, poczęstunek przygotowany przez niezawodnych rodzicow oraz tańce i zabawy przy muzyce.
 więcej ...

Święto NiepodległościŚwięto Niepodległości - 11 listopada 2010

Z okazji Święta Niepodległości uczniowie przygotowali uroczystą akademię. W montażu słowno - muzycznym przypomnieli drogę Polski do niepodległości. Były patriotyczne wiersze i piosenki.
 więcej ...

Ślubowanie uczniów klasy IŚlubowanie uczniów klasy I - 7 listopada 2010

7 listopada 2010 roku przypada 143 rocznica urodzin Patronki naszej szkoły - Marii Skłodowskiej - Curie. Z tej okazji 5 listopada w szkole obchodziliśmy Święto Szkoły. W tym dniu uczniowie klasy I złożyli uroczyste ślubowanie.

 więcej ...

 więcej ...

I miejsce w Powiatowey Turnieju Piłki NożnejI miejsce w Powiatowey Turnieju Piłki Nożnej - 26 października 2010

26 października 2010 roku odbyły się powiatowe rozgrywki w piłkę nożną dziewcząt. Startowało 6 drużyn. Reprezentacja naszej szkoły zdobyła I miejsce! Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnym etapie.
 więcej ...

VI miejsce w województwie dla naszej szkołyVI miejsce w województwie dla naszej szkoły - 22 października 2010

Nasza szkoła zdobyła VI miejsce w województwie w konkursie "Odblaskowa szkoła". W piątek, 22 października 2010 roku delegacja szkoły była na Uroczystej Gali rozdania nagród. Zdobylismy nagrodę w wysokości 5000 zł. Galę uświetnił występ zespołu "Golec uOrkiestra".
 więcej ...

Wycieczka do BochniWycieczka do Bochni - 16 października 2010

W sobotę, 16 października 2010 klasa IV i V była na wycieczce w kopalni soli w Bochni. Po drodze odwiedziliśmy Niepołomice, gdzie zwiedziliśmy Zamek Królewski.
 więcej ...

Dzień Edukacji NarodowejDzień Edukacji Narodowej - 14 października 2010

14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. W naszej szkole odbyła się z tej okazji uroczysta akademia przygotowana przez Samorząd Uczniowski.
 więcej ...

Podsumowanie konkursu Podsumowanie konkursu "Odblaskowa szkoła" - 30 września 2010

30 września 2010 roku w Szkole Podstawowej w Antolce odbyło się uroczyste podsumowanie akcji „Odblaskowa szkoła”. Na uroczystość przybyli: Wójt Gminy w Książu Wielkim – pan Marek Szopa, rodzice uczniów, policjanci z Posterunku Policji w Książu Wielkim, przedstawiciele prasy oraz nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej w Antolce.
 więcej ...

Zebranie z rodzicamiZebranie z rodzicami - 15 września 2010

15 września 2010 roku odbyło się pierwsze, organizacyjne zebranie z rodzicami uczniów. Rodzice zostali zapoznani z zamierzeniami dydaktyczno - wychowawczymi szkoły na nowy rok szkolny. Dyrektor szkoły poinformowała o udziale szkoły w programie "Odblaskowa szkoła". Przedstawiła cele programu i omówiła jego główne założenia. Pani Ewa Reroń wygłosiła referat na temat: "Bezpieczeństwo dzieci na drogach".
 więcej ...

Odblaskowa szkołaOdblaskowa szkoła - 3 września 2010

Szkoła Podstawowa w Antolce zgłosiła swój udział do programu "Odblaskowa szkoła". Akcja ma formę konkursu promującego najbardziej aktywne szkoły podstawowe i społeczności lokalne, realizujące ideę wyposażania uczniów w elementy odblaskowe. Celem akcji jest zwiększenie bezpieczeństwa dzieci w drodze do i ze szkoły poprzez, między innymi, wyposażenie ich w kamizelki i inne elementy odblaskowe.
 więcej ...

 Drukuj   
Copyright 2007 by SP Antolka   |  Zasady zachowania prywatności  |  Zasady użytkowania