16 lipca 2020 Rejestruj   Zaloguj   
 
Obejrzeliśmy film "Mój biegun"
28 listopada 2013 r. siedemnaścioro uczniów klas IV i VI Szkoły Podstawowej w Antolce uczestniczyło w wycieczce do Krakowa. Opiekę nad nimi sprawowały: dyrektor szkoły, p. Małgorzata Borycka oraz wychowawczyni klasy VI, p. Grażyna Łysek. Wyjazd zorganizowano tuż po zakończeniu zajęć szkolnych.
    Po dotarciu na miejsce uczestnicy wycieczki udali się do centrum handlowego Plaza. Zwiedzając galerię, podziwiali piękne witryny sklepowe, które zachęcały do zrobienia zakupów. Atrakcją okazała się też możliwość korzystania z ruchomych schodów. Potem obowiązkowe pamiątkowe zdjęcia i już można było zrealizować kolejny punkt programu wycieczki – pobyt w Cinema City. Uczniowie obejrzeli film „Mój biegun”, zrealizowany na podstawie autentycznych wydarzeń. Historia porażonego przez prąd nastolatka wzruszyła młodych widzów, ale także uświadomiła im, że każdy (nawet niepełnosprawny) może realizować swoje pasje. A także, że wszystko zależy od człowieka, jego woli walki i konsekwentnego dążenia do celu.
    Pobyt w kinie to kolejny już przykład ciekawego sposobu spędzania wolnego czasu przez  młodzież, ale też okazja do integracji z kolegami.

 

 Drukuj   
Copyright 2007 by SP Antolka   |  Zasady zachowania prywatności  |  Zasady użytkowania