Saturday, July 4, 2020 Register   Login   
 
Jubileusz 90-lecia Szkoły Podstawowej w Antolce
Uroczystość 90-leciaUroczystość 90-lecia - Wednesday, November 9, 2016

7 listopada 2016 roku nasza szkoła obchodziła jubileusz 90-lecia swojego istnienia. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w kościele parafialnym w Antolce, którą celebrował ksiądz Maciej Stopiński. Część oficjalna odbyła się w szkole. Były przemówienia dyrektor szkoły i zaproszonych gości. Uczniowie przedstawili historię szkoły na tle historii Polski. Uczniowie klasy I złożyli ślubowanie.
 read more ...

Wystawy jubileuszoweWystawy jubileuszowe - Tuesday, November 8, 2016

Z okazji jubileuszu w szkole zorganizowano wystawy starych zdjęć, można było także podziwiać dawne i współczesne kroniki szkolne, a także wpisać się do księgi pamiątkowej.  W jednej z sal lekcyjnych urządzono wystawę starych ławek, a na gazetkach ściennych zobrazowano historię szkoły od początku jej istnienia do czasów obecnych. 
 read more ...

Napisali o nasNapisali o nas - Tuesday, November 8, 2016


O Jubileuszu Szkoły Podstawowej w Antolce można przeczytać na stronie internetowej gminy Książ Wielki, na stronie Dziennika Polskiego i na www.miechowski.pl. Zapraszamy do przeczytania tych informaji.

 read more ...

Torty dla jubilatkiTorty dla jubilatki - Monday, November 7, 2016

Z okazji 90-lecia szkoły rodzice przygotowali dla jubilatki urodzinowe torty. Bardzo dziękujemy paniom: Barbarze Włodarczyk, Elżbiecie Madejowskiej i Agnieszce Nowak. Wszystkie były bardzo smaczne.
 read more ...

My na My na "urodzinach" szkoły - Monday, November 7, 2016

 
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć pamiątkowych poszczególnych klas, nauczycieli i gości uczestniczących w jublileuszu 90-lecia szkoły.

 read more ...

Sukcesy szkołySukcesy szkoły - Friday, November 4, 2016


Prezentujemy największe sukcesy szkoły w jubileuszowym roku.

 read more ...

 Print   
Copyright 2007 by SP Antolka   |  Privacy Statement  |  Terms Of Use